Дівчата люблять аксесуари та яскраві деталі. Прикрасити своє тіло кільцями, фенечками та намисто допоможе набір наклейок Дженіс. Тут зібрані яскраві татуювання, які замінять звичайні прикраси.
Їх можна клеїти на руки, ноги, шию, створюючи модний і стильний образ. Аксесуари прикрашені камінням і квіточками, витончено промальованими художниками французької компанії DJECO.
Набір можна використовувати для свята, дня народження, відпочинку та веселих ігор. Малятко може вибрати для свого образу кілька прикрас або використовувати по одному щодня. Клейки браслети та кільця просто. Видалити татуювання не становить труднощів.
Креативні набори рекомендовані для дітей від 3 років.
Продукція протестована дерматологами, не містить небезпечних для здоров'я речовин.
Їх можна клеїти на руки, ноги, шию, створюючи модний і стильний образ. Аксесуари прикрашені камінням і квіточками, витончено промальованими художниками французької компанії DJECO.
Набір можна використовувати для свята, дня народження, відпочинку та веселих ігор. Малятко може вибрати для свого образу кілька прикрас або використовувати по одному щодня. Клейки браслети та кільця просто. Видалити татуювання не становить труднощів.
Креативні набори рекомендовані для дітей від 3 років.
Продукція протестована дерматологами, не містить небезпечних для здоров'я речовин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 1 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09587 |
| Вага | 0.04 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЕД | 4911990000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900095878 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 449 939 ₴
