Збирайте відважних цуценят зі Щенячого патруля та вирушайте в рятувальні місії!
Цуценя Скай заввишки 15 см одягнена в класичну уніформу рожевого кольору, у неї милі очі та усмішка (можуть відрізнятися від зображених на фото). У колекції цуценяти Гончик, Скай, Марша, Рокі, Кремез, Зума, Трекер, Ліберті та Еверест.
Всі плюшеві іграшки Щенячий патруль від Spin Master виготовлені з якісних матеріалів, які можна прати. Вони дуже приємні на дотик, тож діти так люблять із ними обійматися.
Цуценята зі Щенячого патруля виконують рятувальні місії в Бухті пригод, навчають дітей цінних уроків вирішення проблем і командної роботи.
М'які іграшки героїв створюють психологічний комфорт і часто стають найкращими друзями малюків. Діти люблять брати їх із собою й вчаться проявляти турботу.
Підходить для дітей від 1 року.
Цуценя Скай заввишки 15 см одягнена в класичну уніформу рожевого кольору, у неї милі очі та усмішка (можуть відрізнятися від зображених на фото). У колекції цуценяти Гончик, Скай, Марша, Рокі, Кремез, Зума, Трекер, Ліберті та Еверест.
Всі плюшеві іграшки Щенячий патруль від Spin Master виготовлені з якісних матеріалів, які можна прати. Вони дуже приємні на дотик, тож діти так люблять із ними обійматися.
Цуценята зі Щенячого патруля виконують рятувальні місії в Бухті пригод, навчають дітей цінних уроків вирішення проблем і командної роботи.
М'які іграшки героїв створюють психологічний комфорт і часто стають найкращими друзями малюків. Діти люблять брати їх із собою й вчаться проявляти турботу.
Підходить для дітей від 1 року.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paw Patrol |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 11.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM84240/8834 |
| Вага | 0.07 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Країна реєстрації ТМ | Канада |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 778988338834 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴





