М'яке мишеня-хлопчик від торгової марки Aurora буде чудовим подарунком для дитини на свято. З таким вихованцем цікаво грати та подорожувати.
Мишеня виготовлена з приємного на дотик плюшу з гіпоалергенним наповненням, витримує активну гру та не втрачає форму з часом.
Висота іграшки становить 25 см.
Мишеня допомагає розвивати тактильні навички та дрібну моторику.
Рекомендований вік — від 3 років.
Для гри батарейки не потрібні.
Мишеня виготовлена з приємного на дотик плюшу з гіпоалергенним наповненням, витримує активну гру та не втрачає форму з часом.
Висота іграшки становить 25 см.
Мишеня допомагає розвивати тактильні навички та дрібну моторику.
Рекомендований вік — від 3 років.
Для гри батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 25 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 190056A |
| Вага | 0.19 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Уяву | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | М'які іграшки |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Південна Корея |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 092943900509 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 840 578 ₴
