Ваш малюк із задоволенням розвиватиме свої слухові та тактильні навички за допомогою брязкальця з прорізувачем "Маракас". Рельєфні поверхні іграшки ідеально підходять для розвитку ротика та прорізування зубів.
Ця брязкальце створена, щоб розважити маленькі ручки та додати веселого настрою до ігрового процесу. Підходить для дітей від народження.
Ця брязкальце створена, щоб розважити маленькі ручки та додати веселого настрою до ігрового процесу. Підходить для дітей від народження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infantino |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 315259 |
| Вага | 0.08 |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 0 |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Погремушки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 0773554152593 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416 ₴


