
Швидкострільний бластер X-Shot Red Excel Hurricane 16 патронів (36440R)
1 538 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36440R
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидкострільний бластер Zuru X-Shot — це компактний сучасний бластер із магазином на 10 патронів. Ця іграшкова зброя легко перезаряджати. Дальність пострілу: до 24 метрів.
Вік: від 8 років. Батарейки не потрібні.
Вік: від 8 років. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Shot |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36440R |
| Вага | 0.57 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 17 |
| Код УКТВЕД | 9503008100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 17 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкова зброя |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Серія | Excel |
| Країна реєстрації ТМ | Новаеля |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 193052040183 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 538 ₴