Пориньте в чарівний світ разом із цією неймовірно деталізованою мікромоделлю LEGO Harry Potter Алея Діагон. Колунні магазини (76444). Цей набір LEGO з кубиків запрошує дорослих шанувальників фантастичних пригод Гаррі Поттера відтворити культові магазини Алеї Діагондз, серед яких — морозива Флоріана Фортескью, «Олівандерс», аптека містера Мелпепера, а також чарівний банк Грінготс, «Дирявий котел» і редакція «Щоденного віщуна». Кожна будівля має миттєво впізнавані зовнішні деталі та містить чудові великодні яйця всередині.
Ця чарівна модель для демонстрації стане яскравим декором для вашої кімнати. Розмістіть її як двосторонній вулиці або як один довгий ряд будівель або розділіть на 5 секцій, щоб розглянути всі елементи ближче. Додайте 12 унікальних мікрофігурок LEGO Harry Potter і Лицарський автобус, щоб оживити спогади про класичні сцени.
Цей мікронабір для конструювання входить до серії наборів LEGO для дорослих і стане чудовим подарунком для вас або інших шанувальників «Гаррі Поттера».
Ця чарівна модель для демонстрації стане яскравим декором для вашої кімнати. Розмістіть її як двосторонній вулиці або як один довгий ряд будівель або розділіть на 5 секцій, щоб розглянути всі елементи ближче. Додайте 12 унікальних мікрофігурок LEGO Harry Potter і Лицарський автобус, щоб оживити спогади про класичні сцени.
Цей мікронабір для конструювання входить до серії наборів LEGO для дорослих і стане чудовим подарунком для вас або інших шанувальників «Гаррі Поттера».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76444 |
| Вага | 2.65 |
| Вік | 18+ |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 11 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 2750 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Harry Potter |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 5702017812823 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 329 ₴









