Подаруйте полегшення всім шанувальникам творчої гри віком від 5 років завдяки цьому високоякісному набору LEGO Disney Міні дом Енканто (43261). Ігровий набір зі складаним мікросвітом — це невеликий набір із великим світом усередині та зовні розкривається, відкриваючи кілька зон для творчого оповідання. Також до набору входять 3 персонажі LEGO Disney, гірка та інші сюжетні елементи. Після гри модель дому сім'ї Мадригаль можна закрити та замкнути за допомогою ключа, який перетворює її на зручну за розмірами модель для розваг у дорозі.
Цей захопливий подарунок до дня народження для дівчаток і хлопчиків обладнаний функціями й аксесуарами, які надихнуть на сюжетні ігри та допоможуть зміцнити впевненість у собі дітей, поки вони створюють власні історії або відтворюють улюблені сцени з мультфільму. З конструктором моделей можна грати окремо або поєднувати з іншими наборами LEGO Disney (продаються окремо). Крім того, діти можуть насолоджуватися легкими та зрозумілими конструкторськими пригодами завдяки застосунку LEGO Builder, що дає змогу масштабувати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати прогрес.
Цей захопливий подарунок до дня народження для дівчаток і хлопчиків обладнаний функціями й аксесуарами, які надихнуть на сюжетні ігри та допоможуть зміцнити впевненість у собі дітей, поки вони створюють власні історії або відтворюють улюблені сцени з мультфільму. З конструктором моделей можна грати окремо або поєднувати з іншими наборами LEGO Disney (продаються окремо). Крім того, діти можуть насолоджуватися легкими та зрозумілими конструкторськими пригодами завдяки застосунку LEGO Builder, що дає змогу масштабувати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати прогрес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43261 |
| Вага | 0.29 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 186 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 21 мм |
| Штрихкод | 5702017814506 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 043 ₴









