
Конструктор LEGO Technic Monster Jam ThunderROARus з інерційним двигуном 232 деталі (42200)
1 515 ₴
- В наявності
- Код: 42200
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До Вашої уваги вантажівка з функцією інерційного запуску, покликана скерувати шанувальників Monster Jam віком від 7 років. Ця іграшкова вантажівка LEGO Technic Monster Jam ThunderROARus з інерційним двигуном (42200) для хлопчиків і дівчаток має цікаву функцію. арені, відправляючи іграшкову динозаврову вантажівку в перегони та відтворюючи швидкі трюки у виконанні улюблених вантажівок-монстрів.
Ця деталізована іграшкова вантажівка-монстр має захопливе оздоблення, включно із шипами, лускою та зубами ThunderROARus — зіркою Monster Jam, натхненною динозаврами!
Набори транспортних засобів LEGO Technic мають реалістичні рухи, щоб познайомити юних будівельників LEGO зі всесвітом інженерії. Цей набір стане чудовим подарунком для дітей, які обожнюють Monster Jam, автоспортивні іграшки та конструктори LEGO.
Ця деталізована іграшкова вантажівка-монстр має захопливе оздоблення, включно із шипами, лускою та зубами ThunderROARus — зіркою Monster Jam, натхненною динозаврами!
Набори транспортних засобів LEGO Technic мають реалістичні рухи, щоб познайомити юних будівельників LEGO зі всесвітом інженерії. Цей набір стане чудовим подарунком для дітей, які обожнюють Monster Jam, автоспортивні іграшки та конструктори LEGO.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42200 |
| Вага | 0.43 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 232 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017816234 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 515 ₴








