
Конструктор LEGO Technic Monster Jam DIGatron з інерційним двигуном 218 деталей (42199)
1 515 ₴
- В наявності
- Код: 42199
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відтворюйте захопливі пригоди Monster Jam завдяки цій дитячій іграшковій машині для хлопчиків і дівчаток віком від 7 років. LEGO Technic Monster Jam DIGatron з інерційним двигуном (42199) обладнана крутою функцією інерції, щоб відправити вантажівку мчати вперед, поки діти улюблених вантажівок-монстрів.
Ця деталізована іграшка з вантажівкою-монстром має привабливий дизайн і автентичні функції Monster Jam, включно з лопатою, захоплювачем і величезними шинами DIGatron. Шукаєте чудовий подарунок для дітей? Ця іграшка для автоспорту стане цікавим варіантом для тих, хто захоплюється приголомшливими номерами Monster Jam.
Моделі LEGO Technic обладнані реалістичними рухомими деталями та механізмами, покликаними в доступній формі познайомити конструкторів зі світом інженерного мистецтва.
Ця деталізована іграшка з вантажівкою-монстром має привабливий дизайн і автентичні функції Monster Jam, включно з лопатою, захоплювачем і величезними шинами DIGatron. Шукаєте чудовий подарунок для дітей? Ця іграшка для автоспорту стане цікавим варіантом для тих, хто захоплюється приголомшливими номерами Monster Jam.
Моделі LEGO Technic обладнані реалістичними рухомими деталями та механізмами, покликаними в доступній формі познайомити конструкторів зі світом інженерного мистецтва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42199 |
| Вага | 0.41 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 218 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017816227 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 515 ₴








