
Набір дитячої косметики Martinelia Блискучі крила Дитячий бальзам для губ і 2 кільця (11949)
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11949
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відчуйте чари метеликів із цим набором Мартінелія, який містить один бальзам для губ зі смаком малини та два пластикові кільця-метелики з блискітками.
Дерматологічно протестований.
Розміри продукту: 7,5 х 14,5 х 1,5 см
Дерматологічно протестований.
Розміри продукту: 7,5 х 14,5 х 1,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martinelia |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вік | 5+ |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11949 |
| Вага | 0.04 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Уяву | 1 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 2 мм |
| Код УКТВЕД | 3304100000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Іспанія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 8 мм |
| Штрихкод | 8436591927822 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴
