Підслуховуйте секретну розмову на відстані! Спрямуйте приймач у напрямку розмови, який ви хочете посилити, надіньте вушну кліпсу на праве вухо, увімкніть і слухайте. Пристрій має чутливий мікрофон, який допоможе почути те, що відбувається навколо. Вушна кліпса підійде на будь-яке вухо, а руки залишаться вільними для виконання інших шпигунських завдань.
Іграшка для дітей від 6 років. Для використання потрібна 1 батарея LR44, що входить до комплекту.
Іграшка для дітей від 6 років. Для використання потрібна 1 батарея LR44, що входить до комплекту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AM10125 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 0.06 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | Від 8 років |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 8518309590 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість батарейок | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори шпигуна |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AG13/LR44 |
| Колір | чорний, сірий |
| Штрихкод | 840685101254 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 263 904 ₴





