Мініатюрний підсушувальний пристрій працює на відстані 10 метрів.
Потужний мікрофон дає змогу почути розмову на відстані. Зручне кріплення із затискачем для кишені або пояса звільнить руки під час гри. Непомітний навушник вставляється у вухо.
Іграшка для дітей від 6 років. Для використання потрібна 1 батарея LR44, що входить до комплекту.
Потужний мікрофон дає змогу почути розмову на відстані. Зручне кріплення із затискачем для кишені або пояса звільнить руки під час гри. Непомітний навушник вставляється у вухо.
Іграшка для дітей від 6 років. Для використання потрібна 1 батарея LR44, що входить до комплекту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AM10048 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 0.07 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 8518309590 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість батарейок | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори шпигуна |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AG13/LR44 |
| Колір | чорний, сірий |
| Штрихкод | 840685100486 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 127 527 ₴





