-24%

Каркас для дитячої гойдалки, стійка для підвісної гойдалки
1 250 ₴
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001970
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний каркас для підвісної гойдалки — це міцна та надійна конструкція, що забезпечує стабільність і безпеку під час використання гойдалки. Каркас виготовлений із натуральної високоякісної необробленої деревини. Стійку для дитячої гойдалки легко скласти та розкласти, що робить її зручною для зберігання та транспортування.
Стійка для гойдалки:
витримує навантаження до 60 кг;
гіпоалергенна;
легко складається;
підходить для будь-якої нашої дитячої підвісної гойдалки.
Параметри
Висота: 146 см
Довжина: 112 см
Ширина: 97 см
Ціна вказана лише за каркас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Гойдалки |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | От 6-ти месяцев |
| Висота | 146 мм |
| Довжина: | 112 мм |
| Захист від випадкового складання | Да |
| Матеріал каркаса | натуральне дерево |
| Стать | Унісекс |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Ширина | 97 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴







