«Дженга» (Jenga) — популярна у всьому світі гра, під час якої гравці будують вежу з блоків, намагаючись не зруйнувати конструкцію. Гра чудово підійде для великої компанії, але також можна грати й самостійно.
Правила гри: спочатку будується базова вежа. Потім гравці по черзі витягають по одному блоку з будь-якого рівня вежі, крім верхнього, і кладуть цей блок наверх. Виграє той гравець, який останнім перемістить блок так, щоб вежа не впала. Всі дії мають виконуватися однією рукою.
Така настільна гра чудово розвиває логічне мислення, спритність, дрібну моторику та просторове мислення.
У комплект входить: 54 дерев'яні блоки; інструкція.
Кількість учасників: від 1 до 8.
Час гри: 20-30 хвилин.
Гра призначена для дітей від 6 років.
Правила гри: спочатку будується базова вежа. Потім гравці по черзі витягають по одному блоку з будь-якого рівня вежі, крім верхнього, і кладуть цей блок наверх. Виграє той гравець, який останнім перемістить блок так, щоб вежа не впала. Всі дії мають виконуватися однією рукою.
Така настільна гра чудово розвиває логічне мислення, спритність, дрібну моторику та просторове мислення.
У комплект входить: 54 дерев'яні блоки; інструкція.
Кількість учасників: від 1 до 8.
Час гри: 20-30 хвилин.
Гра призначена для дітей від 6 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A2120 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 12 мм |
| Довжина: | 7 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5010993484096 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴




