Ігровий набір Bruder Лижна станція — крутий подарунок для кожної дитини!
До набору входить: копія снігохода; фігурка з шоломом, рукавицями, рюкзаком, комплектом лиж і сніговоступів; санки; стелаж; стіл; лаванка; лопата та імпровізована стінка-будинком.
Снігохід має амортизувальну підвіску, має знімні багажні полички.
Рекомендовано дітям від 4 років. Масштаб 1:16.
До набору входить: копія снігохода; фігурка з шоломом, рукавицями, рюкзаком, комплектом лиж і сніговоступів; санки; стелаж; стіл; лаванка; лопата та імпровізована стінка-будинком.
Снігохід має амортизувальну підвіску, має знімні багажні полички.
Рекомендовано дітям від 4 років. Масштаб 1:16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bruder |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 63102 |
| Вага | 0.4 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4001702631024 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 977 ₴
