Автомодель Bruder Поліцейський автомобіль RAM 2500 з човником і фігурками — ідеальна для захопливої гри. Аварійна машина створена на базі відомої RAM 2500 і має світлозвуковий модуль, встановлений на даху.
Іграшка обладнана 4-дверною кабіною CREW Cab. Всі двері можна відчинити. Ця модель обладнана підресорними осями, завдяки чому передньою віссю можна керувати за допомогою подовжувача, що входить до комплекту керма.
Поліцейський катер із пультом керування є важливим помічником у повсякденній поліцейській роботі завдяки своїй маневровості й універсальності.
Дві фігурки bworld завершують цей великий набір. Поки поліцейський керує поліцейським автомобілем і човником, поліцейський водолаз у повному спорядженні шукає у воді.
Набір виготовлений із високоякісного пластику.
Масштаб: 1:16.
Електроживлення: 3 LR44 (немає в комплекті).
Іграшка обладнана 4-дверною кабіною CREW Cab. Всі двері можна відчинити. Ця модель обладнана підресорними осями, завдяки чому передньою віссю можна керувати за допомогою подовжувача, що входить до комплекту керма.
Поліцейський катер із пультом керування є важливим помічником у повсякденній поліцейській роботі завдяки своїй маневровості й універсальності.
Дві фігурки bworld завершують цей великий набір. Поки поліцейський керує поліцейським автомобілем і човником, поліцейський водолаз у повному спорядженні шукає у воді.
Набір виготовлений із високоякісного пластику.
Масштаб: 1:16.
Електроживлення: 3 LR44 (немає в комплекті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bruder |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02507 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 2.32 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Уяву | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AG13/LR44 |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4001702025076 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 049 ₴



