
Постільна білизна ТЕТ Страйп-сатин євро (у м'якому пакованні)
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200х220
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Страйп-сатин — це насамперед зовнішня привабливість. Тканина привертає до себе увагу не тільки властивим сатину блиском, але й красивими смужками. Stripe — слово англійського походження і перекладається як смужка. Жакардове плетіння передбачає смуги, що чергуються між собою, нитки в яких забарвлюють у різні кольори. Барвник використовується тільки натуральний, у колірній палітрі переважно превалюють ніжні тони — білі, бежеві, блакитні. І це цілком зрозуміло, позаяк матеріал широко використовується для виготовлення постільних речей.
Постільна білизна зі страйп-сатину — чудове рішення для спальні
Постільна білизна з страйп-сатину текстильна промисловість випускає в широкому асортименті. Завдяки своїм якостям він має в споживача чималий попит. Його дійсно є за що цінувати. Насамперед не знайдете домішок у формі синтетичних волокон — тільки натуральні бавовняні нитки. Під час фарбування не використовуються формальдегіди, а завдяки сатиновому переплетенню по косій щільності полотна не буває менш ніж 140 грамів/м2.
За однорідну якісну структуру, гарний блиск, прекрасні експлуатаційні характеристики — витримує велике число прань, тканина занесли в категорію елітних. Зшита з неї постільна білизна має справжній окрас спальні. Причому для цього йому не потрібно додаткових елементів у формі мережива або малюнка — воно й без них виглядає елегантно. Особливий лиск може надати хіба що золотистий або перламутровий відтінок, який іноді наносять на полотно.
Дотримуйтеся правильного догляду!
Прають таку білизну в пральній машині, окремо від синтетичних тканин, встановивши 40-а градусний температурний режим.
Наволочки та підковдра краще вивернути навиворіт.






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тет-а-Тет |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Білий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика декору, малюнка | смуга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴


