-17%

Годівниця для пташок і білок "Сакура коричнева" на ніжці.
1 750 ₴
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001199
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри годівниці: 28 см × 27 см × 32 см.
Ніжка розбірна висотою: 135 см.
Виготовлена з дерева, та оброблена захисною декоративною пропиткою. Зручна в установці.
Хороший вибір, який доповнить Ваш інтер'єр саду або двору. Так Ви прикрасите не тільки свій двір, а й порадуєте маленьких друзів, які зможуть в холодний період поїсти в "Сакурі"!
Комплект:
1. Годівниця
2. Розбірна ніжка
3. Клей
4. Інструкція по складанні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴








