-14%

Годівничка для білок і бурундуків, на ніжці Вежа
2 200 ₴
1 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001085
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри годівнички: 40 см × 38 см × 29 см
Ніжка розбірна висотою: 140 см.
Виготовлена з дерева та оброблена захисною декоративною пропиткою. Годівничка комплектується декоративною підвісною драбиною довжиною 76 см, яка кріпиться як з правої, так і з лівої сторони.
Корм (горіхи, арахіс, кукурудза, насіння соняшника та інші) поміщається у скляну банку.
Годівничка стане хорошим об'єктом для спостереження за білками. Також може бути використана, як подарунок, або декор вашої дачі, саду чи городу.
В комплект входить:
1. Годівничка;
2. Декоративна драбина;
3. Банка;
4. Ніжка розбірна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для білок |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Встановлення | Підлогова |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴







