Ця мила іграшка допоможе вашому малюкові розвивати моторику, координацію рухів і логічне мислення, створюючи водночас незабутні моменти радості та веселощів. Зустрічайте нашого веселого бегемота — вашого надійного помічника в пізнанні довколишнього світу!
Сортер Бегемот являє собою яскраву та привабливу іграшку з різнобарвними формами, які потрібно правильно помістити у відповідні отвори на спині бегемота. Цей процес не тільки розважає малюка, а й сприяє його розумовому розвитку, допомагаючи йому впізнавати форми, кольори та розвивати дрібну моторику.
Сортер Бегемот легкий у використанні та безпечний для малюків різного віку. Його яскраві кольори та кумедний дизайн привернуть увагу вашої дитини та стануть улюбленим розвивальним ігровим компаньйоном.
Подаруйте вашому малюкові захопливу пригоду зі сортером Бегемотом від Infantino — іграшкою, яка не тільки вчить, а й дарує задоволення щодня!
Сортер Бегемот являє собою яскраву та привабливу іграшку з різнобарвними формами, які потрібно правильно помістити у відповідні отвори на спині бегемота. Цей процес не тільки розважає малюка, а й сприяє його розумовому розвитку, допомагаючи йому впізнавати форми, кольори та розвивати дрібну моторику.
Сортер Бегемот легкий у використанні та безпечний для малюків різного віку. Його яскраві кольори та кумедний дизайн привернуть увагу вашої дитини та стануть улюбленим розвивальним ігровим компаньйоном.
Подаруйте вашому малюкові захопливу пригоду зі сортером Бегемотом від Infantino — іграшкою, яка не тільки вчить, а й дарує задоволення щодня!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infantino |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 315319 |
| Вага | 0.57 |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Сортери |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 773554153194 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 538 ₴


