Неймовірний телескоп від бренда Eastcolight потішить юних астрономів. Побачити зоряне небо в найдрібніших подробицях можна за допомогою телескопа зі штативом Eastcolight. Це іграшкове обладнання для вивчення астрономії з лінзами високої якості.
Оптика з лінзами 30 мм допоможе розглянути віддалені об'єкти: у комплекті є три об'єктиви з 20, 30 і 40-кратним збільшенням.
Завантажуйте ексклюзивну оновлену версію Star Walks 2 і вивчайте астрономію в інтерактивному режимі.
Підходить для дітей від 8 років.
Оптика з лінзами 30 мм допоможе розглянути віддалені об'єкти: у комплекті є три об'єктиви з 20, 30 і 40-кратним збільшенням.
Завантажуйте ексклюзивну оновлену версію Star Walks 2 і вивчайте астрономію в інтерактивному режимі.
Підходить для дітей від 8 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eastcolіght |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Тип | Телескоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ES23011 |
| Вага | 0.55 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Гарантійний термін, міс. | 2 |
| Код УКТВЕД | 9005800000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Оптичні прилади |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Штрихкод | 4893669230118 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 868 ₴



