Впізнавати світ разом із мікроскопом від бренда Eastcolight так просто! Мікроскоп зі 100-300- або 600-кратним збільшенням — це домашня лабораторія в одному наборі, що містить:
1 оптичний мікроскоп з оптичними лінзами найвищої якості: зі 100-, 300- та 600-кратним збільшенням зображення;
4 скла;
12 чорних етикеток;
4 порожні слайди;
1 слайд із зображеннями;
2 пробірки;
1 лупу;
інструкцію з експлуатації;
2 батарейки для роботи (тип LR4).
Підходить для дітей від 8 років.
1 оптичний мікроскоп з оптичними лінзами найвищої якості: зі 100-, 300- та 600-кратним збільшенням зображення;
4 скла;
12 чорних етикеток;
4 порожні слайди;
1 слайд із зображеннями;
2 пробірки;
1 лупу;
інструкцію з експлуатації;
2 батарейки для роботи (тип LR4).
Підходить для дітей від 8 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eastcolіght |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Тип | Мікроскоп |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ES21331 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 0.36 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Гарантійний термін, міс. | 2 |
| Код УКТВЕД | 9011800000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Підкатегорія (АФК) | Оптичні прилади |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип використовуваних батарейок | LR4 |
| Штрихкод | 4893669213319 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 231 ₴



