Дитячий боулінг Battat — це чудова можливість для дитини провести час у компанії друзів за веселою грою. Правила прості: гравцеві необхідно за найменшу кількість кидків збити всі кеглі сяйливою кулею.
Як грати
Встановіть кеглі, зробіть кілька кроків назад, приціліться, підкиньтеся і спостерігайте за сяйними візерунками, поки куля для боулінгу котиться підлогою! Коли м'яч вдариться об порожнисті кеглі, різнобарвні кульки всередині них підстрибуватимуть. Унікальний поворот класичної гри!
Візьміть цей набір на сімейну вечерю або вечірку з нагоди дня народження — усі кеглі легко помістяться на підставці, яку діти зможуть нести самі завдяки зручній ручці.
Дитячий боулінг Battat може поліпшити спритність, рівновагу та координацію руки-очі маленьких гравців.
До набору входять:
- 6 кеглів,
- шар,
- підставка,
- 6 змінних батарейок AG10.
Батарейки розраховані орієнтовно на 300 циклів, термін експлуатації залежить від частоти гри.
Рекомендовано для дітей від 2 років. Розміри: 25х25х23 см.
Як грати
Встановіть кеглі, зробіть кілька кроків назад, приціліться, підкиньтеся і спостерігайте за сяйними візерунками, поки куля для боулінгу котиться підлогою! Коли м'яч вдариться об порожнисті кеглі, різнобарвні кульки всередині них підстрибуватимуть. Унікальний поворот класичної гри!
Візьміть цей набір на сімейну вечерю або вечірку з нагоди дня народження — усі кеглі легко помістяться на підставці, яку діти зможуть нести самі завдяки зручній ручці.
Дитячий боулінг Battat може поліпшити спритність, рівновагу та координацію руки-очі маленьких гравців.
До набору входять:
- 6 кеглів,
- шар,
- підставка,
- 6 змінних батарейок AG10.
Батарейки розраховані орієнтовно на 300 циклів, термін експлуатації залежить від частоти гри.
Рекомендовано для дітей від 2 років. Розміри: 25х25х23 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BX4511Z |
| Вага | 1.6 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Канада |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Паковання | Демонстраційні коробки |
| Штрихкод | 6900007266277 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 082 ₴








