Дінь-дінь! Зазирни до смартфона. Там тебе вже чекає список необхідних покупок. Збирай компанію друзів і швидше вирушайте на захопливий шопінг!
Мета: заповнити свій кошик продуктами швидше за інших.
Як грати?
Розподіліть списки покупок і кошики між гравцями. Карти з продуктами розкладіть на столі зворотним боком угору. Пролищайте їх по черзі. Якщо на карті зображений продукт, який вам потрібен, кладіть його в кошик.
Комплектація: 4 списки покупок, 4 кошики, 28 карток із продуктами, інструкція.
Кількість гравців: 2-4.
Вік: 5-10 років.
Мета: заповнити свій кошик продуктами швидше за інших.
Як грати?
Розподіліть списки покупок і кошики між гравцями. Карти з продуктами розкладіть на столі зворотним боком угору. Пролищайте їх по черзі. Якщо на карті зображений продукт, який вам потрібен, кладіть його в кошик.
Комплектація: 4 списки покупок, 4 кошики, 28 карток із продуктами, інструкція.
Кількість гравців: 2-4.
Вік: 5-10 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT8055-09 |
| Вага | 0.27 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 18 мм |
| Довжина: | 21 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 5 мм |
| Штрихкод | 4820195057315 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 422 ₴



