Сезон полювання на привидів відкритий! Збирайте безстрашну команду, запасайтеся пастками з павутинням і вперед!
Вам доведеться зловити всіх привидів, зображених на ваших пастках. Переможе той, хто зробить це першим!
Але будьте обережні. Ви не можете полювати на привидів, яких немає на вашій ґудзику. Якщо ви випадково накриєте їх павутинням, вам доведеться повернути одного свого привида.
Настільна гра гарантує веселе дозвілля, а також тренує уважність, спритність, швидкість реакції та комунікативні навички.
Комплектація: 30 деталей, 4 пастки, мішечок, інструкція.
Вік: від 5 років.
Вам доведеться зловити всіх привидів, зображених на ваших пастках. Переможе той, хто зробить це першим!
Але будьте обережні. Ви не можете полювати на привидів, яких немає на вашій ґудзику. Якщо ви випадково накриєте їх павутинням, вам доведеться повернути одного свого привида.
Настільна гра гарантує веселе дозвілля, а також тренує уважність, спритність, швидкість реакції та комунікативні навички.
Комплектація: 30 деталей, 4 пастки, мішечок, інструкція.
Вік: від 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT8044-24 |
| Вага | 0.3 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 19 мм |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 29 мм |
| Штрихкод | 4820195057056 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 790 177 ₴



