Вивчайте алфавіт разом із набором фігурних магнітів від Vladi Toys!
Всі магнітики м'які та об'ємні. Німі можна грати на будь-якій магнітній поверхні. Деякі літери дублюються. Коли дитина вивчить алфавіт, можна складати з магнітів невеликі слова та читати їх.
Ігровий набір тренує мовлення, читання, логічне мислення, інтелект, пам'ять і дрібну моторику.
Комплектація: 64 м'яких магніти.
Вік: 4-7 років.
Всі магнітики м'які та об'ємні. Німі можна грати на будь-якій магнітній поверхні. Деякі літери дублюються. Коли дитина вивчить алфавіт, можна складати з магнітів невеликі слова та читати їх.
Ігровий набір тренує мовлення, читання, логічне мислення, інтелект, пам'ять і дрібну моторику.
Комплектація: 64 м'яких магніти.
Вік: 4-7 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT5411-15 |
| Вага | 0.21 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для навчання |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4820234763184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 790 177 ₴





