Розвивальна гра на магнітній основі, яка допоможе дитині запам'ятати алфавіт і навчитися читати.
Що робити? Виберіть карту та ознайомтеся із завданням. Потім виконайте його за допомогою магнітних літер. Грати можна на холодильнику або на будь-якій іншій магнітній поверхні.
Наприклад: Беремо карту із зображеннями тварин. Хто це? Лев, коза та миша. Шукаємо потрібні літери, складаємо за допомогою них слова та кріпимо до магнітної поверхні. Готово!
Граємо та тренуємо: мовлення, читання, логічне мислення, інтелект, пам'ять і дрібну моторику.
Набір містить: 8 карток, 65 магнітів.
Вік: 4-6 років.
Що робити? Виберіть карту та ознайомтеся із завданням. Потім виконайте його за допомогою магнітних літер. Грати можна на холодильнику або на будь-якій іншій магнітній поверхні.
Наприклад: Беремо карту із зображеннями тварин. Хто це? Лев, коза та миша. Шукаємо потрібні літери, складаємо за допомогою них слова та кріпимо до магнітної поверхні. Готово!
Граємо та тренуємо: мовлення, читання, логічне мислення, інтелект, пам'ять і дрібну моторику.
Набір містить: 8 карток, 65 магнітів.
Вік: 4-6 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT5411-03 |
| Вага | 0.25 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для навчання |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4820195056134 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 422 ₴


