Легко та захопливо навчитеся писати цифри. Готуйтеся до школи граючи!
Обводьте за контуром цифри та запам'ятайте, як вони пишуться. Дитина помилилася? Не біда — маркер можна стерти та спробувати знову. Випиши свої сили з підказками, дитина навчиться писати цифри вже без допоміжного контуру. Додаткові завдання в комплекті не дадуть вам занудьгувати.
Особливості: завдяки багаторазовому маркеру можна знову й знову повертатися до написання цифр або виконання улюблених завдань, щоб закріпити пройдений матеріал.
Граємо та тренуємо увагу, інтелект, пам'ять, логічне мислення. Вчимо цифри.
Набір містить: 20 двосторонніх карток, 70 завдань, маркер.
Вік: 4-6 років.
Обводьте за контуром цифри та запам'ятайте, як вони пишуться. Дитина помилилася? Не біда — маркер можна стерти та спробувати знову. Випиши свої сили з підказками, дитина навчиться писати цифри вже без допоміжного контуру. Додаткові завдання в комплекті не дадуть вам занудьгувати.
Особливості: завдяки багаторазовому маркеру можна знову й знову повертатися до написання цифр або виконання улюблених завдань, щоб закріпити пройдений матеріал.
Граємо та тренуємо увагу, інтелект, пам'ять, логічне мислення. Вчимо цифри.
Набір містить: 20 двосторонніх карток, 70 завдань, маркер.
Вік: 4-6 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT5010-22 |
| Вага | 0.3 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для навчання |
| Серія | Готуємося до школи |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4820234764037 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 790 177 ₴



