Дошка заохочення стане чудовим помічником як батькам, так і дитині в організації повсякденних справ і планів. Заохочуючи дитину за виконання поставленої мети, ви не помітите, як для дитини це стане корисною звичкою.
Комплектація: магнітна дошка, маркер «Пиши-витирай», 7 магнітів.
Мова: українська.
Вік: 3-6 років.
Комплектація: магнітна дошка, маркер «Пиши-витирай», 7 магнітів.
Мова: українська.
Вік: 3-6 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT3601-24 |
| Вага | 0.21 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Доски |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4820234762903 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 971 482 ₴

