звідки береться кошти? Як зробити покупку та порахувати гроші? Що таке банк і кредит? Нумо грати та вчитися разом!
Випробуйте себе відразу в ролі і продавця, і покупця. Кожен учасник гри — власник магазину. Заробляйте та отримуйте гроші, заповнюйте свій кошик для продуктів перегони та перемагайте!
У процесі гри дитина підвищить рівень фінансової грамотності та потренує логічне мислення, увагу та комунікативні навички.
Комплектація: 4 карти з магазинами, 4 картки з кошиками, 84 деталі, 1 гральний кубик, 18 карт із завданнями, інструкція.
Випробуйте себе відразу в ролі і продавця, і покупця. Кожен учасник гри — власник магазину. Заробляйте та отримуйте гроші, заповнюйте свій кошик для продуктів перегони та перемагайте!
У процесі гри дитина підвищить рівень фінансової грамотності та потренує логічне мислення, увагу та комунікативні навички.
Комплектація: 4 карти з магазинами, 4 картки з кошиками, 84 деталі, 1 гральний кубик, 18 карт із завданнями, інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT2312-06 |
| Вага | 0.4 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 19 мм |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 4820234760282 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 706 325 ₴






