Бах. Капуста — моя! Прихлопни першим.
Отримує кожен гравець. Потім треба ознайомитися з тим, що на ній зображено. Ці продукти потрібно зібрати. Гравець, що веде гру, виймає з мішечка картку із зображенням продукту. А інші гравці, які мають цей продукт на сковороді, мають прихлопнути його наперегони, щоб забрати собі. Гей! Ти вже зібрав усе? Скажи «сковородка»! Так завершується гра. Переможе той, хто швидше зібрав усі продукти.
Граємо та тренуємо: спритність і швидкість реакції в дружній компанії з веселими сковорідками.
Комплектація: 4 сковорідки, 30 карток, мішечок із тканини, правила гри.
Вік: від 5 років.
Отримує кожен гравець. Потім треба ознайомитися з тим, що на ній зображено. Ці продукти потрібно зібрати. Гравець, що веде гру, виймає з мішечка картку із зображенням продукту. А інші гравці, які мають цей продукт на сковороді, мають прихлопнути його наперегони, щоб забрати собі. Гей! Ти вже зібрав усе? Скажи «сковородка»! Так завершується гра. Переможе той, хто швидше зібрав усі продукти.
Граємо та тренуємо: спритність і швидкість реакції в дружній компанії з веселими сковорідками.
Комплектація: 4 сковорідки, 30 карток, мішечок із тканини, правила гри.
Вік: від 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VT2309-01 |
| Вага | 0.31 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 19 мм |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Ширина | 29 мм |
| Штрихкод | 4820195054987 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 314 ₴





