Цей шпигунський бінокль допоможе побачити предмети поблизу, як удень, так і вночі! Удень дивіться в об'єктив, регулюючи зображення за допомогою коліщатка, поки воно не стане чітким.
Для нічного спостереження є два режими — режим червоного (маскирувального) світла та режим білого світла, що дає змогу освітити предмети на відстані до 7 метрів!
Іграшка для дітей від 6 років.
Для використання потрібні 2 батарейки ААА (LR03), не входять до комплекту.
Для нічного спостереження є два режими — режим червоного (маскирувального) світла та режим білого світла, що дає змогу освітити предмети на відстані до 7 метрів!
Іграшка для дітей від 6 років.
Для використання потрібні 2 батарейки ААА (LR03), не входять до комплекту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AM10399 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.22 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Код УКТВЕД | 9005100000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори шпигуна |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Штрихкод | 840685103999 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987 ₴




