Ручка з чорнилом-невидимками — справжня знахідка для шпигуна! Залишайте секретні послання для спілкування з іншими спецагентами! Щоб прочитати секретне повідомлення, потрібно використовувати ультрафіолетове світло. До комплекту входить секретний папір для записів.
Також у корпусі ручки є секретний відсік, у якому можна зберігати записи!
Іграшка для дітей від 6 років. Потрібні 3 батарейки LR43 (є в комплекті).
Також у корпусі ручки є секретний відсік, у якому можна зберігати записи!
Іграшка для дітей від 6 років. Потрібні 3 батарейки LR43 (є в комплекті).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AM10126 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 0.06 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Код УКТВЕД | 9608109900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори шпигуна |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AG12/LR43 |
| Штрихкод | 840685101261 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 435 ₴



