Опис УА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EU684302 |
| Вага | 0.3 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | сезон 2 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6911400392692 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴









