Опис УА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 5.2 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EU683114 |
| Вага | 0.08 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | сезон 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6900006489875 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴




