
Брязкальце на присоску Infantino Дружок-подіп'янка (216267I)
548 ₴
- Готово до відправки
- Код: 216267I
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брязкальце на присоску Infantino Дружок-возянка — це яскрава іграшка з безліччю деталей. Фіксується на гладкій вертикальній або горизонтальній поверхні за допомогою присоска.
На одній із ніжок є небитке дзеркальце, завдяки якому діти навчаться сприймати своє відбиття. Кулька та кільця легко перебирати маленькими пальчиками, розвиваючи дрібну моторику. Опуклі елементи на деталях покращують тактильне сприйняття. Також їх можна гризти.
Іграшку зручно використовувати під час годування. Призначена для дітей від 6 місяців. Висота: 14 см.
На одній із ніжок є небитке дзеркальце, завдяки якому діти навчаться сприймати своє відбиття. Кулька та кільця легко перебирати маленькими пальчиками, розвиваючи дрібну моторику. Опуклі елементи на деталях покращують тактильне сприйняття. Також їх можна гризти.
Іграшку зручно використовувати під час годування. Призначена для дітей від 6 місяців. Висота: 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infantino |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 25.4 мм |
| Ширина | 16.5 мм |
| Довжина | 5.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 216267I |
| Вага | 0.153 |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Довжина: | 5,1 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Погремушки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 3021105162674 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴

