Розвивальні силіконові кубики Infantino Порахуй тварин, що мають рельєфні зображення звіряток, фруктів, цифр і точок на гранях.
Всього в наборі 10 м'яких кубиків різних кольорів. Прекрасно розбивають тактильні відчуття, навички конструювання. Діти можуть дізнатися про кольори та цифри під час ігор із кубиками.
Розвивальні силіконові кубики Infantino Порахуй тварин призначені для хлопчиків і дівчаток від 12 місяців до 3 років.
Розміри упакування: 20 x 6 x 23 см.
Всього в наборі 10 м'яких кубиків різних кольорів. Прекрасно розбивають тактильні відчуття, навички конструювання. Діти можуть дізнатися про кольори та цифри під час ігор із кубиками.
Розвивальні силіконові кубики Infantino Порахуй тварин призначені для хлопчиків і дівчаток від 12 місяців до 3 років.
Розміри упакування: 20 x 6 x 23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infantino |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 206711 |
| Вага | 1.4 |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 10 |
| Матеріал | інші |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Кубики |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 3021105067115 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



