Шанувальнику морських пригод обов'язково сподобається новий тривимірний конструктор від торгової маркиCubic Fun, що дає змогу зібрати легендарний корабель Королеви Анни, якийсолодшого пірата Едварда Титчу, відомого під прізвиськом Чорна Борода.
До набору входить 100 об'ємних деталей, виготовлених із якісного пінокартону зі спеціальним зносостійким покриттям, що забезпечує багаторазове збирання.
Рекомендований вік — від 8 років.
До набору входить 100 об'ємних деталей, виготовлених із якісного пінокартону зі спеціальним зносостійким покриттям, що забезпечує багаторазове збирання.
Рекомендований вік — від 8 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CubicFun |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T4035h |
| Вага | 0.29 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 24 мм |
| Довжина: | 5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503006900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Ширина | 17 мм |
| Штрихкод | 6944588240356 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴
