Дитячий конструктор CubicFun відкриває перед школярами дивовижний світ, створений руками людства. У наборах зібрані старовинні та сучасні об'єкти, які вражають величчю, інженерним задумом і красою виготовлення. Діти можуть простежити кожен нюанс і унікальні деталі будівництва під час складання тривимірної головоломки.
Особливості:
— рекомендовано дітям від 7 років
- 8 деталей із пінокартону
— розмір вежі 9x9x23 см.
Бренд дитячих конструкторів CubicFun пропонує школярам кілька серій за рівнем складності. Мінісерія найпростіша для збирання. З кожної головоломки зробити милий сувенір. Фігурки розширять уявлення про закордонні країни та стануть початком колекції.
Особливості:
— рекомендовано дітям від 7 років
- 8 деталей із пінокартону
— розмір вежі 9x9x23 см.
Бренд дитячих конструкторів CubicFun пропонує школярам кілька серій за рівнем складності. Мінісерія найпростіша для збирання. З кожної головоломки зробити милий сувенір. Фігурки розширять уявлення про закордонні країни та стануть початком колекції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CubicFun |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пінокартон |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S3008h |
| Вага | 0.63 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 22 мм |
| Довжина: | 2 мм |
| Код УКТВЕД | 9503006900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 60 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Мини |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 6944588230081 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 268 130 ₴
