3D пазл CubicFun City Line Венеція детально відтворює архітектуру знаменитого міста на воді. Діорама складається з знакових будівель:
126 елементів набору з пінокартону міцно скріплюються між собою без жодної додаткової фіксації. В інструкції є багато зображень і схем.
Тривимірна головоломка підійде творчій і допитливій дитині, яка цікавиться архітектурою й географією. Конструктор із високою деталізацією й реалістичністю. Розвиває уяву, просторове мислення, викликає цікавість до культури й історії різних країн.
3D-пазли CubicFun дарують дітям цікаве дозвілля без ґаджетів, знайомлять із основами будівельного мистецтва, моделювання та конструювання.
Розмір зібраної моделі: 53 х 18 х 21 см. Рекомендовано для дітей від 6 років.
126 елементів набору з пінокартону міцно скріплюються між собою без жодної додаткової фіксації. В інструкції є багато зображень і схем.
Тривимірна головоломка підійде творчій і допитливій дитині, яка цікавиться архітектурою й географією. Конструктор із високою деталізацією й реалістичністю. Розвиває уяву, просторове мислення, викликає цікавість до культури й історії різних країн.
3D-пазли CubicFun дарують дітям цікаве дозвілля без ґаджетів, знайомлять із основами будівельного мистецтва, моделювання та конструювання.
Розмір зібраної моделі: 53 х 18 х 21 см. Рекомендовано для дітей від 6 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CubicFun |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пінокартон |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MC269h |
| Вага | 0.56 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Висота | 6 мм |
| Довжина: | 22 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503006900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 16 |
| Кількість предметів у наборі | 126 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | City Line |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 30 мм |
| Штрихкод | 6944588202699 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 ₴



