CubicFun Тривимірна головоломка-конструктор з LED підсвіткою «Лондонський автобус» сподобається юним архітекторам.
Лондонський двоповерховий автобус – це живий символ міста, який переносить у минуле та одночасно в майбутнє. Стукіт коліс, гул мотора, та чудовий вид з верхнього ярусу – це справжній досвід Лондона.
Розмір готової моделі становить 32.7 x 22.5 x 17.5 см. Для живлення потрібні 2 батарейки типу AАА (немає в комплекті).
Рекомендовано для дітей від 8-ми років.
Лондонський двоповерховий автобус – це живий символ міста, який переносить у минуле та одночасно в майбутнє. Стукіт коліс, гул мотора, та чудовий вид з верхнього ярусу – це справжній досвід Лондона.
Розмір готової моделі становить 32.7 x 22.5 x 17.5 см. Для живлення потрібні 2 батарейки типу AАА (немає в комплекті).
Рекомендовано для дітей від 8-ми років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CubicFun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L538h |
| Вага | 0.68 |
| Вік | 9 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Вікова група | 9+ |
| Висота | 23 мм |
| Довжина: | 5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503006900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 16 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 33 мм |
| Штрихкод | 6944588205386 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴
