Основне завдання полягає в тому, щоб максимально обережно витягти хвороби з тіла Сема та не зачепити краї ран. Щойно хтось із гравців робить помилку — стан Сема гіршає — роздаються звукові сигнали, і світиться ніс хворого. Виграє той гравець, який дістав найбільшу кількість хвороб.
Гра сприяє розвитку моторики рук, уважності та посидючості.
Для роботи світлових і звукових ефектів необхідні 2 батарейки АА (до комплекту не входять).
Гра сприяє розвитку моторики рук, уважності та посидючості.
Для роботи світлових і звукових ефектів необхідні 2 батарейки АА (до комплекту не входять).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B2176 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.7 |
| уважність | 1 |
| Вік | 6+ |
| Уяву | 1 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 5 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | картон, пластик, метал |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | АА |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 40 мм |
| Штрихкод | 5010993420896 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | русский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 089 ₴






