Квадроцикл Bruder з фігуркою перегонника, який вміє ставати на диби та долати будь-які перешкоди.
Фігурка одягнена в жилет і шолом. квадроцикл має знімний багажник і кріплення для інструменту. Машина може брати участь у перегонах бездоріжжям. Досвідчений водій завжди контролює ситуацію навіть у непередбачуваних моментах. 4 гумові колеса з малюнком протектора
Модель виготовлена з якісного пластику. Масштаб 1:16.
Фігурка одягнена в жилет і шолом. квадроцикл має знімний багажник і кріплення для інструменту. Машина може брати участь у перегонах бездоріжжям. Досвідчений водій завжди контролює ситуацію навіть у непередбачуваних моментах. 4 гумові колеса з малюнком протектора
Модель виготовлена з якісного пластику. Масштаб 1:16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bruder |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 63000 |
| Вага | 0.3 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4001702630003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 554 ₴
