Чудово виготовлена модель бетоновоза Mack Granite від Bruder дасть змогу дитині відчути себе практично водієм цієї машини через чимале масштабування моделі. Модель має багатий функціональний набір.
Бетонозмішувач вивантажує сиручий матеріал, якщо його попередньо засипати у верхній бункер.
Особливості:
- бетонозмішувач крутиться в різні боки за допомогою спеціального важеля
- лоток для вивантаження розкладається й повертається
- дверцята відчиняються, дзеркала складаються
- відкривається капот, даючи доступ до двигуна
- 3 колісні осі, м'які шини
— хромовані елементи — бампер, радіатор, бензобак, козирок, поручні, дзеркала, вихлопна труба.
Бетонозмішувач вивантажує сиручий матеріал, якщо його попередньо засипати у верхній бункер.
Особливості:
- бетонозмішувач крутиться в різні боки за допомогою спеціального важеля
- лоток для вивантаження розкладається й повертається
- дверцята відчиняються, дзеркала складаються
- відкривається капот, даючи доступ до двигуна
- 3 колісні осі, м'які шини
— хромовані елементи — бампер, радіатор, бензобак, козирок, поручні, дзеркала, вихлопна труба.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bruder |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 02814 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 1.2 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Немає |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Матеріал | пластик, гума, хром |
| Дрібна моторика | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4001702028145 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 970 ₴






