
Сухий басейн Велюр оксамит блакитного кольору з кульками 150 шт в комплекті 100х40см в дитячу
3 620 ₴
- В наявності
- Код: 2210.107.11
Характеристики басейну:
- Діаметр: 100 см;
- Висота басейну: 40 см;
- Товщина стінок: 5 см
- Товщина дна: 4 см
- Колір: блакитний
Характеристики кульок:
- Кількість: 150 шт;
- Діаметр: 8 см;
- При натисканні стискаються і знову відновлюють свою форму;
- Витримують до 100 кг;
Особливості:
Сухий басейн з кульками діаметром 100 см
Найніжніший натуральний оксамит, м‘який та приємний на дотик, тканина пропускає повітря та вбирає вологу натуральний оксамит - це велюр вищої якості, який має короткий мʼякий ворс стійкий до зношування
Можливе машинне прання за 30 °C;
В КОМПЛЕКТ ДО БАСЕЙНУ ВХОДИТЬ 150 КУЛЬ (НА ВИБІР 4 або 8 КОЛЬОРІВ З ПАЛІТРИ)
*палітру скидає менеджер при підтвердженні замовлення
РОЗВИТОК ВАШОГО МАЛЮКА
Сухі басейни дуже корисні, вони сприяють фізичному та інтелектуальному розвитку вашого малюка:
🔸м'який точковий масаж,
🔸розвиток дрібної моторики,
🔸зміцнення серцево-судинної системи,
🔸зміцнення опорно-рухового апарату,
🔸зміцнення центральної нервової системи,
🔸вивчення форм і кольорів,
🔸розвиток уяви!
Сухий має систему подвійного дна для АБСОЛЮТНОЇ БЕЗПЕКИ малюків від 6 місяців
Гарантія від виробника 1 рік ‼️


Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть дану модель або натисніть на кнопку
Що б ознайомитися з усіма пропозиціями нашої компанії
ЩОБ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 096 738 34 18 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Розмір кулі | 8 см |
| Змінний чохол | Так |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 см |
| Діаметр басейну | 100 см |
| Кількість кульок, шт | 150 |
| Об'єм | 314 л |
| Стан | Нове |
| Знімний чохол | Да |
| Товщина дна | 4 см |
| Товщина стінки | 5 см. |
- Ціна: 3 620 ₴







