-20%

Крім того, що гойдалка-балансир від «XR_Master» – це справжня прикраса дитячої кімнати, вона є ще й дуже корисною іграшкою. Завдяки особливій конструкції гойдалок, у дитини під час гри на них задіяно багато м'язів. Такі регулярні ігри чудово зміцнюють суглоби та розвивають координацію.
Гойдалки дитячі мають дуже красиве оформлення, що точно сподобається вашим дітям. М'який матрац зробить ігри дитини ще більш комфортними та приємними. Як матеріал наші майстри використовували якісну шліфовану фанеру без будь-якого покриття. Ви можете не боятися появи алергії або подразнень у дитини. Дитячі гойдалки для квартири можуть стати чудовим подарунком для дитини або просто корисною покупкою в дитячу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | От 1 мес |
| Висота | 450 мм |
| Довжина: | 990 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Тип | Балансир |
| Ширина | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴



