Дошка Бельгау – іграшка для розвитку фізичних здібностей в дітей. Вона є плоским дерев'яним майданчиком на закруглених ніжках. Завдання дитини – утримати у ній рівновагу. Через деякий час батьки можна ускладнити завдання, наприклад, дати дитині завдання зловити м'яч і утримати рівновагу. Такою іграшкою можна буде користуватися досить довго.
Конструкція дошки дуже міцна та надійна, адже вона виконана з дуже якісних матеріалів. Тішить і її дизайн – він дуже барвистий і креативний, що точно не пройде повз очей вашої дитини. Поверхня ретельно оброблена та відшліфована, ви можете не боятися, що дитина пораниться під час гри. Використовувати балансувальні дошки можна для занять з дітками від 2 років вдома або в садках, спеціалізованих центрах для роботи дітьми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 2 років |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Балансир |
| Товщина | 18 |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴









