-20%

Дитяча гойдалка балансир з матрасиком Космонавт
3 750 ₴
3 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0000796
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча домашня гойдалка-балансир від «XR_Master» – це дуже функціональна іграшка. Її можна використовувати для фізичних занять, які зміцнюють м'язи та суглоби, а також для різних творчих ігор дітей разом із батьками. А завдяки гарному зовнішньому вигляду, гойдалка-балансир стане справжньою окрасою дитячої кімнати або вітальні.
Для виготовлення наших гойдалок ми використовуємо якісну фанеру, яку не покриваємо ні лаком, ні фарбою. Такою іграшкою можуть грати діти різного віку: молодші – зміцнювати м'язи та суглоби, старші – розвивати свою фантазію та уяву, вигадуючи різні ігри з використанням гойдалки-балансиру. Купити дитячу гойдалку для дому від «XR_Master» можна у подарунок для дитини на будь-яке свято.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | От 1 мес |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 99 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Тип | Балансир |
| Ширина | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴






