Гойдалки на двох дівчаток у яскравому рожевому кольорі стануть чудовим подарунком для двійнят або близнюків. Завдяки стильному дизайну ви зможете їх використовувати у будинку чи квартирі. Конструкція просто розбирається і збирається, при потребі ви зможете взяти їх із собою на дачу чи відпочинок.
Для виготовлення цих підвісних гойдалок фахівці «XR_Master» використовували лише якісні матеріали, безпечні для дитячого здоров'я. Тому ви можете не боятися появи алергії або подразнень на шкірі у дитини. У комплекті з гойдалками йдуть м'які подушки із зображенням ляльок. Такі дитячі гойдалки для двох точно сподобаються всім дівчаткам. Такий подарунок принесе їм багато емоцій та радості, що теж немало важливо!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 66 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 23 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




