Іграшки для двійнят і близнюків завжди важко вибрати. Це ж саме стосується і гойдалок. Не буде ж одна дитина чекати, доки награється друга. Саме тому фахівці «XR_Master» створили спеціальні гойдалки для двійнят. Вони виготовлені в одному стилістичному рішенні та схожі між собою. Так що у дітей не буде суперечок, хто в якій гойдалці сидітиме.
Гойдалки створені з урахуванням усіх вимог для дитячих іграшок: мають надійну міцну конструкцію, якісно оброблені деталі, безпечні для дитячого здоров'я матеріали. Ви можете купити таку іграшку для дітей від 6 місяців. Гойдалка для двох дітей декорована дерев'яними намистинами, які виконують роль гризунків для найменших. Ви точно будете задоволені своїм вибором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 23 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




